Кращі спортивні ігри мережі тепер в одному місці!

Опис категорії

Звичайно, будь-які спортивні ігри куди органічніше виглядає в тренувальному залі, на гірськолижному спуску, футбольному полі, тенісному корті і інших територіях, призначених для активних рухів набагато більше, ніж екран монітора. Але, на жаль, не завжди це буває доступно: час року, вірусні інфекції, всілякі травми, так і просто негода за вікном легко позбавлять нас можливості займатися улюбленою справою.

Тут на допомогу приходить онлайн простір з його широким спектром ресурсів. Спортивні ігри, які ти знайдеш у нашому новому розділі, припадуть до душі всім любителям спорту. Їх чекає бокс, запаморочливий слалом, футбольні онлайн чемпіонати, захоплюючий хокей і багато іншого.

Грати у все це пишність не переграти. Звичайно, в першу чергу, перераховані ігри Спорт цікаво для хлопчиків. Але дівчата теж знайдуть серед них те, чим заповнити дозвілля. Зачаровують виступи красунь-черлідірш нікому не дадуть нудьгувати. До слова сказати, черлідінг давно переріс свою первісну функцію шоу-«розігріву» перед початком спортивних командних ігор і перетворився в самостійний вид спорту. Існує Міжнародна федерація черлідингу, регулярно проводяться світові чемпіонати, не кажучи вже про масу всіляких регіональних змагань.

Щоправда, в реальному житті не буває (і слава богу!) такого трешу, як у деяких іграшках нашого розділу, коли спортсменки, підстрибуючи, замість того, щоб приземлитися на плечі подруги по команді, перелітають і її, і захисне огородження стадіону. Сподіваємося, ти, коли почнеш грати, подібного неподобства не допустиш.

З глибини століть

до Речі, спортивні ігри - не мода останніх років, людство захоплюється ними з давніх часів. Досить згадати давньогрецькі Олімпійські змагання, вперше проведені (ти тільки подумай!) у 776 році до нашої ери. Ще не був написаний Ветхий Завіт, Колумб не тільки не марив про відкриття Індії-Америки, але поки навіть і не народився, на території майбутнього Московського князівства бігали напівдикі племена угро-фінів, а в маленькому селі Олімпії хитромудрі греки влаштовували розкішні свята активних фізичних ігор і краси людського тіла, в рамках яких проводилися змагання з більш ніж 10 видів спорту.

Особлива увага приділялася бігу, метання диска, різних видів боротьби і перегонів на колісницях. А сто років потому, вже в 6 столітті до нашої ери були засновані Піфійські, Істмійські і Немейські ігри, які вихваляли стародавніх богів і носили яскраво виражений міждержавний характер. У них брали участь афіняни, македонці, коринтяни, представники інших сусідніх земель. Переможцю вручається пальмова гілка, а на голову водружался спеціальний вінок.

Напевно, мешканцям Еллади було б приємно дізнатися, що, через століття, не тільки нащадки, але весь світ приймав участь у відродженні їх улюбленої спортивної забави. А ось спроба уявити, що такі ж точно змагання можна влаштовувати на екрані комп'ютера, не встаючи з улюбленого крісла, абсолютно точно підірвала нещасним грекам мозок. Так що може, на краще, що ніхто поки не винайшов машину часу і нічого такого їм не повідомив. Ти як думаєш?

.